Willa Gronicka noclegi białka tatrzańska kwatery prywatne

Nasza oferta

Zapraszamy do nowo otwartej Willi Gronicka. 

Serdecznie zapraszamy do nowo otwartej (6 grudzień 2010 r ) Willi GRONICKA w Białce Tatrzańskiej. Dom położony jest z dala od trasy głównej, co gwarantuje miły i spokojny wypoczynek.

Wokół domu dysponujemy dużym i przestronnym ogrodem oraz bezpłatnym ogrodzonym 
parkingiem dla samochodów. Przygotowaliśmy dla Państwa pokoje dwu-,
trzy- i czteroosobowe , wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki oraz telewizory LCD, meble, TV SAT, a także dostęp do internetu WI-FI..

Oferujemy smaczne posiłki kuchni domowej - śniadania - szwedzki stół i obiadokolacje.

Dysponujemy 10 pokojami (30 miejsc) Latem do Państwa dyspozycji przygotowany jest nowy kompleks basenów Terma Bania oddalony od nas 1000m natomiast zimą do dyspozycji Państwa jest ponad 20 wyciągów w tym 3 koleje krzesełkowe - 3 osobowa o dł. 1380 m, 4 osobowa o dł.
800 m, 6 osobowa o dł.1350 m, wyciągi orczykowe i talerzykowe.

Dom nasz położony jest w cichej i spokojnej okolicy w odległości ok. 800 m od kompleksu narciarskiego "Kotelnica Białczańska". Najbliższy wyciąg " U Kuruca" znajduje się ok. 200 m od domu.

W domu znajduje się jadalnia w której podajemy smaczne domowe posiłki. Do dyspozycji znajduje sie również komplet wypoczynkowy wraz z TV gdzie można mile spędzić wieczór. Blisko domu znajduje się przystanek prywatnych linii busowych do Zakopanego oraz Nowego Targu. Dom nasz usytuowany jest z dala od natłoku wczasowiczów i dużego ruchu samochodów, co sprzyja udanemu i spokojnemu wypoczynkowi. 
Niedaleko od naszego domu znajduje się również rezerwat przyrody przy przełomie rzeki Białki. 

Do dyspozycji gości:

 • - duża sala jadalna
 • - sieć internetowa WI-FI
 • - sala TV SAT
 • - aneks kuchenny (lodówka, mikrofala, czajniki bezprzewodowe)
 • - duży ogrodzony i oświetlony parking / bezpłatny
 • - przechowalnia sprzętu narciarskiego z suszarką na buty narciarskie


Na życzenie gości organizujemy:

 • - kuligi z pieczeniem barana
 • - bankiety
 • - posiady przy muzyce góralskiej
 • - wycieczki do ciekawych miejsc naszego regionu
 • - imprezy okolicznościowe


Dla grup zorganizowanych/wycieczek/ oferujemy bardzo korzystne ceny w okresie wiosennym oraz jesiennym. Przy Willi znajduje się duży parking na, który bez problemu wjedzie autokar.REGULAMIN

1. Zamawiający zobowiazany jest do wpłacenia w ciągu 7 dni od daty dokonania rezerwacji zaliczki w wysokości 30% wartości pobytu.
2. Brak wpłaty w powyższym terminie powoduje automatyczną anulację rezerwacji.
3 .Opłatę za cały pobyt należy uregulować w dniu przyjazdu (gotówka).
4. Zaliczka jest bezzwrotna, chyba że rezygnacja z rezerwacji następuje najpóźniej 21 dni przed planowanym rozpoczęciem pobytu - w takiej sytuacji zwrotowi podlega 70% wpłaconej kwoty.
5. Potwierdzona rezerwacja, która została niewykorzystana w całości zgodnie z rezerwacją obciąża Gościa w 70% wartości niewykorzystanej usługi.